Najskuteczniejsze podcasty biznesowe

Podcasty to zdecydowanie najlepsze źródło wiedzy – dlaczego? Podcasty w przeciwieństwie do książek czy audiobooków są darmowe Nie możemy powiedzieć ze książki są gorsze, ponieważ i w jednym i w drugim przypadku mamy najlepsza możliwą wiedzę, jednakże dziś omówimy jakie podcasty biznesowe warto zacząć słuchać, by móc jeszcze bardziej i efektywniej rozwijać swoją działalność – zaczynajmy!

Expert w Bentley’u

Expert w Bentley’u to polski podcast prowadzony przez Macieja Wieczorka. Artykuł na temat podcastera pojawił się już np. na portalu Branze.pl. Jeśli chodzi o sam podcast, to w każdym odcinku będziemy mogli usłyszeć innego polskiego przedsiębiorcę opowiadającego o swoich poglądach na świat i przedsiębiorczość, oraz nie raz zapraszani goście zdradzają znakomite i niekonwencjonalne strategie i taktyki prowadzenia działalności by się rozwijać jeszcze szybciej i efektywniej

Podcasty, podobnie jak książki powinny dawać nam realną wartość którą będziemy mogli wdrożyć w życie, a podcast „Expert w Bentley’u” idealnie spełnia ten wymóg. Jako ciekawostkę podajemy, że Maciej Wieczorek prowadzi również inny podcast o podobnej tematyce, podcast nazywa się „Biznes 2.0” jednak w tym wydaniu, nie są zapraszani żadni goście, a sam prowadzący opowiada o swoich historiach, doświadczeniach i nie raz można wyciągnąć bardzo ciekawe i wartościowe informacje odnośnie biznesu.

Skuteczny Marketing

Podcast numer dwa na naszej liście to podcast prowadzony przez Wojciecha Bizuba – skuteczny marketing.
Podcast jest w tematyce marketingowej – z podcastu dowiemy się jak planować kampanie sprzedażowe, co robić aby pozyskiwać coraz to nowszych klientów, jakich błędów nie popełniać itp. Podcast z którego możemy wynieść bardzo dużo wiedzy i aplikować ją do naszych biznesów

Wojciech na co dzień zajmuje się marketingiem, dlatego swoją wiedzę czerpie z doświadczenia, ale również z innych szkoleń i wiedzy nabytej przez na przykład książki Podcast warty uwagi dla każdego kto chce rozwijać swoją firmę i wynieść ją na jeszcze wyższy poziom.

Przedstawiliśmy dziś dwa bardzo ciekawe podcasty, które warto zacząć słuchać, jeżeli myślimy na poważnie o rozwoju siebie jako przedsiębiorcy, oraz swojego przedsiębiorstwa, firmy itp. Mimo faktu ze podcasty są darmowe, to wiedza zawarta w nich jest bardzo wartościowa i przynosząca realne efekty.